O nás

Jsme rodinná firma DACHSPOL a zabýváme se problematikou střech již přes půl století. V roce 1968 se otec Pavel Gajdoš vyučil v oboru klempíř a tomuto odvětví se s láskou věnuje do dnes. Následně jsem v roce 1996 převzal firmu i s rodinnou tradicí.

Za dobu našeho podnikání jsme si postupně vybudovali silné zázemí a majetek potřebný pro naši činnost. V současné době máme k dispozici vlastní dílny, ohýbací stroje, skladovací prostory a další důležité prostředky nezbytné pro práci v tomto oboru.

Naším cílem je odvádět kvalitní práci, která zaručí všem zákazníkům dlouhodobou životnost jejich střechy při minimální údržbě a poskytne jim tak dlouhodobě pohodlné bydlení.

Při realizaci střech používáme krytiny všeho druhu, jako jsou pálené, betonové, plechové, živičné, asfaltové pásy (lepenka), PVC fólie, šindelové apod.

Poskytujeme klempířské, tesařské, pokrývačské a zámečnické práce včetně montáže hromosvodů. Provádíme také dodávky a montáže střešních oken a světlovodů.

Jsme držiteli několika osvědčení a pravidelně se účastníme různých školení.


Polem naší působností je celý Severomoravský kraj včetně těchto měst: Český těšín, Havířov, Karviná, Ostrava, Opava, Krnov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát p. Radhoštěm, Rožnov, Kopřivnice, Studénka, Nový Jičín, Vratimov, Kravaře, Třinec, Jablunkov a další.

PROČ PRÁVĚ DACHSPOL

  • D louholetá tradice
  • A traktivní cenové nabídky
  • Ch ytré řešení problému
  • S polupráce s top dodavateli
  • P rofesní přístup
  • O ddanost řemeslu
  • L ogické postupy

RYCHLÝ KONTAKT


Robert Gajdoš
775 659 023
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Významní dodavatelé a partneři pro naše projekty:
logo Bramac
logo Tondach
logo Onduine
logo CRC
webpres
Copyright © 2012 dachspol.cz, všechna práva vyhrazena.